Architekt krajobrazu inż. Marta Wasilewska

Ogród to życie, natura, harmonia, piękno, zapachy, kolory, marzenia, podróż, relaks… to synonimy szczęścia którego pragnie każdy z nas. Obecnie gdy człowiek pracuje więcej i więcej, pędzi i biegnie - konieczne jest zatrzymanie się i powrót do Edenu. Ogród to czas na slow life i miejsce gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia. Wybór stylu, formy, funkcjonalność, ergonomia i piękna kompozycja to zaledwie kila aspektów trudnej sztuki projektowania ogrodów której z wielką pasją poświęcam ponad 20 lat mojego życia. Dbam o każdy detal, znam doskonale rośliny i dobiorę takie odmiany, które będą rosły najpiękniej w Państwa ogrodzie.
Projektuję ogrody od 2001 roku, niezależnie od panującej mody czy trendów staram się by stworzone przeze mnie zielone wnętrza były zaplanowane harmonijnie i dopasowane do Państwa potrzeb oraz możliwości. Wykonuję projekty ogrodów przydomowych w najrozmaitszych stylach. Zajmuję się również projektowaniem zieleni miejskiej, osiedlowej, przy firmach, obiektach sakralnych czy sportowych. Moje port folio to ponad 200 projektów.
Pozwólcie Państwo, że spróbuję w Waszej prywatnej przestrzeni którą przeznaczycie na ogród wyczarować świat marzeń. W tym świecie królują rośliny, ale to one zarazem służą Wam by cieszyć oczy, pachnieć, karmić, koić zmysły, dawać radość i spokój.
Bądźmy w kontakcie!

Galeria realizacji